Victory

VICTORY je štýlová a elegantná sedacia súprava vhodná predovšetkým pre moderné interiéry. Jedná sa o model overený časom. Oblé tvary operadiel a záhlavníkov korešpondujú s líniou sedacích častí, pričom sedacia súprava napriek svojej robustnosti pôsobí v priestore s ľahkosťou. Sedacia súprava má dvojité pruženie, disponuje možnosťou doplnenia funkcie príležitostného lôžka a úložného priestoru. V prípade pevného variantu, bez funkcií, je možné použiť vyššie nábytkové nohy a umožniť ľahkú údržbu. Sedacia súprava je celočalúnená a môže byť umiestnená v priestore.

Brandon

BRANDON disponuje nadčasovými tvarmi a jednoduchými líniami, ktoré sú vhodné do moderného aj klasického interiéru. Strohý vzhľad kladie náročnosť na vypracovanie jednotlivých detailov. Je ideálny pri voľbe látok so vzorom, kde vhodným výberom sa dokáže stať efektným solitérom. Brandon má dvojité pruženie sedacej časti, možnosť doplnenia príležitostného lôžka a úložného priestoru. V prípade pevnej verzie sedacej súpravy, je možné použiť vyššie nábytkové nohy.

Rogy

ROGY je moderný typ sedacej súpravy s dvojitým pružením. Jednoduchý design, rovné tvary v kombinácii s jemným zaoblením, zošikmené podrúčky, ktorých ergonomický tvar oceníte pri ležaní, voľné operadlové vankúše, ktoré sú tvorené PUR výliskami, čím zachovajú svoj tvar, komfortné sedenie, možnosť doplnenia záhlavníka pre pohodlné opretie hlavy a vyššie kovové alebo drevené nohy, ktoré poskytujú možnosť ľahkej údržby. Súprava je síce bez funkcií, ale priložením veľkého taburetu k sedacej časti dokážete vytvoriť príležitostné lôžko.

Lima

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.